CoD: Advanced Warfare’i Zombiler Nasıl Bastı Merak Ediyor Musunuz? CoD: Advanced Warfare’i Zombiler Nasıl Bastı Merak Ediyor Musunuz?
In-house engine teknolojisiyle geliştirilen ve geçtiğimiz yıl 4 Kasım’da FPS severlerle buluşan Call of Duty: Advanced Warfare, DLC’lerine zombileri de ekleyince ortalık karıştı. Üstelik... CoD: Advanced Warfare’i Zombiler Nasıl Bastı Merak Ediyor Musunuz?

In-house engine teknolojisiyle geliştirilen ve geçtiğimiz yıl 4 Kasım’da FPS severlerle buluşan Call of Duty: Advanced Warfare, DLC’lerine zombileri de ekleyince ortalık karıştı. Üstelik bu sefer Exo Zombi olarak oyunu daha da renklendirmeye kararlılar, kısmen…

Activision, Call of Duty: Advanced Warfare – Exo Zombies Infection isimli yeni bir video yayımladı. Bu videoda zombilerle olan savaşımızın ikinci bölümüne hazırlanıyoruz. Yani ortalık leş gibi DLC kokuyor.

İkinci bölüm, tıpkı ilk Exo Zombies bölümü gibi Advanced Warfare’in Havoc DLC’si içerisinde yer alacak. Bu bölümün yıldızları, John Malkovich, Bill Paxton, Rose McGowan ve Jon Bernthal. Atlas’tan kaçtıktan sonra başımıza gelecekleri anlatacak olan DLC, yeni silahlar, tuzaklar ve daha vahşi zombileri de eksik etmeyi unutmayacak. Exo Zombies Infection, 31 Mart tarihinden itibaren Xbox Live kullanıcılarına açılacak. Ardından diğer platformlar da DLC’ye kavuşacak.

İşte DLC’nin yayımlanan son videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.