Dark Souls II: Scholar of the First Sin Açılış Videosu Dark Souls II: Scholar of the First Sin Açılış Videosu
Oyun dünyasını çıldırtan ve zorluğuyla birçok oyuncuyu kendisine bağlayan Dark Souls II, Scholar of the First Sin DLC’si ile daha karanlık bir dünyaya geçiş... Dark Souls II: Scholar of the First Sin Açılış Videosu

Oyun dünyasını çıldırtan ve zorluğuyla birçok oyuncuyu kendisine bağlayan Dark Souls II, Scholar of the First Sin DLC’si ile daha karanlık bir dünyaya geçiş yapıyor.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin, 1 Nisan tarihinde çıkışını gerçekleştirdi. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında deneyimlenmeye hazır. Açık dünya öğelerine yer veren DLC, yeni boss’lar, daha zorlu yaratıklar ve tabii ki yepyeni bir hikayeye yelken açacak. Hatta oynanışta bile ufak tefek değişikliklere yer verdiğini belirten yaratıcı firma FromSoftware, bakalım bize ne gibi sürprizler hazırlamış.

İşte DLC’nin yayımlanan açılış videosu.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin’e Steam üzerinden 59 TL’den sahip olabilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.