Divinity: Original Sin Yeni Nesil Yolcusu Divinity: Original Sin Yeni Nesil Yolcusu
Rol yapma türünün sevilen örneklerinden biri olan Divinity: Original Sin, Focus Home Interactive katkılarıyla yeni nesil platformlara yelken açtı. Divinity: Original Sin Yeni Nesil Yolcusu

Rol yapma türünün sevilen örneklerinden biri olan Divinity: Original Sin, Focus Home Interactive katkılarıyla yeni nesil platformlara yelken açtı.

2014 yılının Haziran ayında piyasaya çıkan Divinity: Original Sin, Larian Studios’un oyunlarından biri. Görünüşte birçok oyunseveri iten ancak kendi dünyasına giriş yaptığımızda Baldurs Gate gibi bir oyunu bile bir adım öteye taşıyan Divinity: Original Sin, masaüstü oyunlara yaklaşmayı başaran bir oyundur.

Bugüne kadar sadece PC platformlarında oynayabildiğimiz oyunumuz, bundan sonra PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında da oynanabilecek.

PC Gamer’ın bile “yılların en iyi RPG’lerinden” diye nitelendirdiği oyunumuz, kontrolleriyle ve grafikleriyle aynı dünyaya ancak farklı bir estetiğe sahip olacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.