Divinity: Original Sin’in Geliştiricisi E3 2015’te Divinity: Original Sin’in Geliştiricisi E3 2015’te
E3 2015’e kısa bir süre kala, oyun firmaları yavaş yavaş yeni projelerini gün yüzüne çıkartmaya başlıyor. Aslında tam detay vermeseler bile oyun dünyasını heyecanlandıran... Divinity: Original Sin’in Geliştiricisi E3 2015’te

E3 2015’e kısa bir süre kala, oyun firmaları yavaş yavaş yeni projelerini gün yüzüne çıkartmaya başlıyor. Aslında tam detay vermeseler bile oyun dünyasını heyecanlandıran içerikleri, asla eksik etmiyorlar.

Lords of the Fallen’ın geliştiricisi Deck13 ve Divinity: Original Sin’in geliştiricisi Larian Studios, yeni projelerini E3 2015’te açıklayacaklar.

Fragtist lords_of_the_fallen

Her iki oyunun da arkasındaki yayıncı isim Focus Home Interactive, geliştiricisi Dontnod Entertainment olan yeni RPG oyunu Vampyr hakkında da daha fazla detayı E3’te verecek.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.