Dying Light: The Following – 15 Dakikalık Oynanış Videosu Dying Light: The Following – 15 Dakikalık Oynanış Videosu
PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynayabildiğimiz oyunumuzun yeni içeriği Dying Light: The Following için 15 dakikalık yepyeni bir video yayımlandı! Dying Light: The Following – 15 Dakikalık Oynanış Videosu

Zombilerden kaçarken birbirinden ilginç maceralara atıldığımız Dying Light, aksiyonu sonuna kadar yaşatmaya devam ediyor. Yeni DLC paketleri ve son içerikleriyle, oyunumuz daha aktif olmamız için elinden geleni yapıyor.

PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynayabildiğimiz oyunumuzun yeni içeriği Dying Light: The Following. Zombilerin daha zorlayıcı hale geldiği içeriğe, season pass sahipleri ücretsiz sahip olabilecekler. Bunun dışında ek paket 14.99 dolar.

Techland’ın verdiği bilgiye göre sonbahar aylarında çıkış yapacak olan paket, Kyle Crane’in daha önce anlatılmamış maceralarını konu alacak. Daha büyük bir harita, daha zorlu görevler ve yepyeni mekanikler bizlerle olacak. Daha güzeli ise tamamen kişiselleştirilebilir ve geliştirilebilir buggy araçlarına binebileceğiz.

İşte Dying Light: The Following için yayımlanan 15 dakikalık video. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.