Elite: Dangerous, Platform Değiştiriyor Elite: Dangerous, Platform Değiştiriyor
Geçtiğimiz yıl 16 Aralık tarihinde piyasaya çıkan FPS oyunu Elite: Dangerous, bu sefer Xbox One platformuna geçiş yapmaya hazırlanıyor. Uzay simülasyonları ile arası iyi... Elite: Dangerous, Platform Değiştiriyor

Geçtiğimiz yıl 16 Aralık tarihinde piyasaya çıkan FPS oyunu Elite: Dangerous, bu sefer Xbox One platformuna geçiş yapmaya hazırlanıyor.

Fragtist Elite Dangerous (1)

Uzay simülasyonları ile arası iyi olanlara hitap eden Elite: Dangerous, bir önceki oyunlarınki gibi bir uzay gemisini kontrol ediyoruz. Cebimizde az biraz para sıkıştırıyor ve koskoca galakside yalnız bırakılıyoruz. Bundan sonrasında ise çeşitli savaşlara katılıyor ve gemimizi geliştiriyoruz.

PC platformlarında oynayabildiğimiz Elite: Dangerous, artık koltuğumuza rahatça kurulup Xbox One’larımızda oynanabilecek. Oyun bu yıl içerisinde, yaz aylarında Xbox One’a da çıkış yapacak. Ayrıca PC tarafı için yeni bir güncelleme olacağı, Wings isimli bir içeriğin oyuna ekleneceği açıklandı.

Fragtist Elite Dangerous (3)

Fragtist Elite Dangerous (4)Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.