FIFA 16’nın Fenerbahçe Özel Versiyonu Duyuruldu FIFA 16’nın Fenerbahçe Özel Versiyonu Duyuruldu
Futbolseverlerin bu yıl dilinden düşürmediği oyun FIFA 16, Fenerbahçe taraftarlarına özel bir sürprizle karşımızda. FIFA 16’nın Fenerbahçe Özel Versiyonu Duyuruldu

Futbolseverlerin bu yıl dilinden düşürmediği oyun FIFA 16, Fenerbahçe taraftarlarına özel bir sürprizle karşımızda.

PES 2016 ile olan kıyasıya mücadelesinden alının akıyla çıkan FIFA 16, Kadın Milli Takımları ile birlikte tam gaz yoluna devam ediyor. Yakın zamanda duyurulan sürpriz ise Fenerbahçe Özel Versiyonlu FIFA 16.

Fragtist-FIFA-16-Fenerbahçe

Robin van Persie, Nani ve Fernandao’nun kapak yıldızı olduğu yeni versiyon, sınırlı sayıda üretilmiş. Ürünü satın almak isteyenler Fenerium mağazalarına uğrayabilirler.

Oyunun PC versiyonu 240 TL, PlayStation 3 ve Xbox 360 versiyonu 260 TL, PlayStation 4 ve Xbox One fiyatı ise 290 TL olarak satışa sunuldu.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.