Final Fantasy Type-0 Bu Yılın Yıldızı Olmaya Kararlı Final Fantasy Type-0 Bu Yılın Yıldızı Olmaya Kararlı
Final Fantasy evreninin bitmek bilmeyen hikayesi Final Fantasy Type-0 ile devam ediyor. Oyunu Square Enix, HD versiyonunu ise HexaDrive geliştiriyor. Geçtiğimiz haftalarda birçok oyunun... Final Fantasy Type-0 Bu Yılın Yıldızı Olmaya Kararlı

Final Fantasy evreninin bitmek bilmeyen hikayesi Final Fantasy Type-0 ile devam ediyor. Oyunu Square Enix, HD versiyonunu ise HexaDrive geliştiriyor.

Geçtiğimiz haftalarda birçok oyunun tanıtımını yapan ve yeni videolarla oyuncuların kalbini kazanan etkinlik Pax East 2015, Final Fantasy Type-0’ya da yer vermekten geri kalmadı. Oyun, aksiyon ve rol yapma türünde, 20 Mart tarihinden itibaren PSP, PS4 ve Xbox One sahipleriyle buluşacak.

Hikayemiz bizi sadece dövüşmeye zorlamayacak. Karakterimizi güçlendirmek için eğitimler alacak ve eski serilerdeki gibi kendimizi geliştireceğiz. Savaş sistemi ise Crisis Core: Final Fantasy VII benzeri olacak yani hem gerçek zamanlı, hem de eylem tabanlı. Oyunda 3 farklı karakteri kontrol edebileceğiz. Bu da demek oluyor ki anlık olarak savaş taktiklerimizi belirlerken, karakterler arası geçiş yapabileceğiz.

İşte Final Fantasy Type-0 için yayımlanan son duygusal fragman. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.