For Honor Kapalı Betasına Hazırlanın For Honor Kapalı Betasına Hazırlanın
Ubisoft, For Honor için kapalı beta tarihini duyurdu. Kapalı beta, yeni nesil konsollarda ve PC'de deneyimlenebilinecek. For Honor Kapalı Betasına Hazırlanın

Ubisoft, For Honor için kapalı beta sürecini başlatıyor. Kapalı beta, yeni nesil konsollarda ve PC’de mevcut olacak. Beta süreci 26 – 29 Ocak arasında gerçekleşecek.

For Honor İçin Yeni Haritalar Ve Oyun Modları Ücretsiz Olacak

Kapalı betada aynı zamanda War of the Factions‘ı da deneyebileceğiz. Bu etkinlikte Vikingler, Samuraylar ve Şövalyeler aynı anda sahaya inecek. Ama kim savaş alanının hakimi olacak?

Fraksiyonlar Savaşı Kapalı Beta süresince tüm platformlardaki tüm çoklu oyuncu aktivitesini takip edecek ve fraksiyonları uğruna savaşan oyuncuları ödüllendirirken, kazanan fraksiyona katılmış olan savaşçıları da ek ödüllerle onurlandıracak. Ödüller asıl oyuna da aktarılacak ve bunlara yalnızca Kapalı Beta katılımcıları sahip olacak.

Diğer Ubisoft stüdyolarının işbirliğiyle Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen For Honor etkileyici bir sefer ve heyecan dolu çokluoyuncu modları sunuyor. Oyuncular üç Büyük Fraksiyonun – cesur Şövalyeler, ölümcül Vikingler ve gizemli Samuraylar – savaşçılarını yöneterek savaş alanlarında ölümüne dövüşecekler. Oyunun yenilikçi savaş sistemi oyunculara savaşçılarının tüm kontrolünü verecek, oyuncular yollarına çıkan düşmanları yok etmek için benzersiz yeteneklerini ve savaş stillerini kullanacaklar. For Honor 14 Şubat 2017’de çıkacak.

Kapalı betaya buradan başvurabilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.