Forza Motorsport 6 İçin Özel Reklam Forza Motorsport 6 İçin Özel Reklam
Xbox One platformu için Turn 10 Studios tarafından özel olarak geliştirilen Forza Motorsport 6 için yeni bir video yayımlandı. Forza Motorsport 6 İçin Özel Reklam

Xbox One platformu için Turn 10 Studios tarafından özel olarak geliştirilen Forza Motorsport 6 için yeni bir video yayımlandı.

Yarış severlerin severek takip ettiği serinin yeni halkası Forza Motorsport 6, 18 Eylül tarihinden itibaren bekleyenleriyle buluşacak. Oyun, hem single hem de multiplayer modunda piyasaya çıkacak. Oyunumuzdaki araçları birbirinden ilginç kozmetiklerle süsleyebilecek, ayrıca rakiplerimizi geride bırakmak için farklı pistlerde deneme sürüşleri yapabileceğiz. Açıklanan bilgilere göre oyun, 70 saatlik hikayeye sahip olacak.

İşte Forza Motorsport 6 için yayımlanan yeni televizyon reklamı. İyi seyirler.

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.