Mortal Kombat X’in Goro’suyla Tanışın Mortal Kombat X’in Goro’suyla Tanışın
Çıkışına kısa bir süre kala yeni bilgilerini paylaşmaya devam eden Mortal Kombat X, bu sefer efsane isimlerinden biri olan Goro’yu gözler önüne seriyor. Unreal... Mortal Kombat X’in Goro’suyla Tanışın

Çıkışına kısa bir süre kala yeni bilgilerini paylaşmaya devam eden Mortal Kombat X, bu sefer efsane isimlerinden biri olan Goro’yu gözler önüne seriyor.

Unreal Engine 3 teknolojisiyle NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Mortal Kombat X, geçmişindeki isimleri aratmayacak kadar şiddet içerikleriyle dolu olacak. Üstelik bu sefer eski isimlerin ana hikayelerini farklı açılardan öğreneceğiz. Cage ailesinden tutun, Goro’nun hayatına da giriş yapacağız.

Oyunumuz, PC, PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, iOS ve Android cihazlara uyumlu olarak çıkacak. PS3 ve Xbox 360 sahipleri ise Mortal Kombat X’e 2 Haziran tarihinde kavuşacaklar.

İşte oyunun yayımlanan son fragmanı. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.