Mortal Kombat X’in Nefes Kesen Yeni Videosu Mortal Kombat X’in Nefes Kesen Yeni Videosu
Bol bağırsak sökmeli ve göze parmak atmalı dövüş oyunumuz Mortal Kombat X, yepyeni videosuyla meraklılarına nefes kesen dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. PS4, PS3, Xbox 360,... Mortal Kombat X’in Nefes Kesen Yeni Videosu

Bol bağırsak sökmeli ve göze parmak atmalı dövüş oyunumuz Mortal Kombat X, yepyeni videosuyla meraklılarına nefes kesen dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

PS4, PS3, Xbox 360, Xbox One, PC, iOS ve Android platformlarında piyasaya çıkacak olan Mortal Kombat X, 14 Nisan tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, iOS & Android sahiplerini sevindirecek. Eski nesil konsol sahipleri ise oyunu deneyimlemek için biraz bekleyecekler.

Oyunumuzun yayımlanan son videosu, bizlere MK X evreninin en karanlık tarafını gösteriyor. Eski tanrılara kadar geriye giden hikayemiz, Mortal Kombat’ın en tehlikeli isimlerini tekrar gün yüzüne çıkartıyor. Durum böyle olunca kötü tanrıları yok etmek için iyi tanrılar kendi çözümlerini üretmeye başlıyorlar. Tabii ki tüm hikaye burada bitmiyor, daha fazlasını öğrenmek ve Mortal Kombat X’ın özel hikayesine devam etmek istiyorsanız, videoyu izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.