Mortal Kombat X’in Tüm Vahşeti Bu Videoda Mortal Kombat X’in Tüm Vahşeti Bu Videoda
Mortal Kombat’ın ne kadar vahşi bir dövüş oyunu olduğunu biliyoruz. Kemik kırmak, bağırsak sökmek, kalp parçalamak, vücudun belirli uzuvlarını koparmak, rakibin yüzüne asit tükürmek... Mortal Kombat X’in Tüm Vahşeti Bu Videoda

Mortal Kombat’ın ne kadar vahşi bir dövüş oyunu olduğunu biliyoruz. Kemik kırmak, bağırsak sökmek, kalp parçalamak, vücudun belirli uzuvlarını koparmak, rakibin yüzüne asit tükürmek ve daha fazlası. Sevgili NetherRealm Studios, vahşeti seven oyuncular için tüm Mortal Kombat X gaddarlıklarını yayımladı (Brutality).

Brutality denilince Mortal Kombat takipçileri ne demek istediğimizi bilirler. Söz konusu bağırsak sökme kısmı da buradan geliyor zaten. Rakibimizin son ana kadar acı çekmesini sağlarız ve son olarak BAAM! İşte burada hayal gücünüzü kullanın. Her karakterin rakibini farklı şekillerde parçaladığını varsayarsak, ortaya oldukça ilginç şeyler çıkabiliyor.

Yıllardır içerdiği vahşet öğeleri yüzünden Mortal Kombat, kendisini diğer dövüş oyunlarından arındırmayı başarmıştır. Mortal Kombat X de eski versiyonları kadar ilgi çekici olacak.

Oyun, Unreal Engine 3 teknolojisiyle geliştiriliyor ve PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One platformlarında piyasaya çıkacak.

İşte Mortal Kombat X için yayımlanan son video. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.