Mortal Kombat X’in Yeni Videoları Geldi Mortal Kombat X’in Yeni Videoları Geldi
Çıkışına kısa bir süre kala dövüş oyunlarının meraklıları için yeni içeriklerini yayımlamaya devam eden Mortal Kombat X, bu sefer Kenshi’nin ölümcül vuruşlarına ve tüm... Mortal Kombat X’in Yeni Videoları Geldi

Çıkışına kısa bir süre kala dövüş oyunlarının meraklıları için yeni içeriklerini yayımlamaya devam eden Mortal Kombat X, bu sefer Kenshi’nin ölümcül vuruşlarına ve tüm karakterlerin seçim ekranlarına yer verdi.

Mobil platformların dışında yeni nesile de çıkışı kesinleşen oyunumuz, 14 Nisan tarihinde bizlerle olacak. Ayrıca sadece teke tek maçlar değil, hikaye tarafında da bazı detayları öğreneceğiz.

GamesHQMedia‘nın Twitch kanalından yayımlanan videolarda, Kenshi ve Mileena arasındaki mücadeleyi, Kenshi Fatality + X-Ray, Kenshi oynanış görüntüleri ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

İyi seyirler.

MKX Kombat Kast: Episode 8 – MKX Anytime, Anywhere

Kenshi vs Mileena Oynanış (Championship)

Kenshi Fatality + X-Ray

Kenshi oynanış videosu

MKX Tüm karakterlerin seçim ekranları



Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.