Neverwinter: Elemental Evil Çıktı! Neverwinter: Elemental Evil Çıktı!
Ücretsiz MMORPG’lerde lider yayıncılardan olan Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Neverwinter: Elemental Evil’ın çıktığını duyurdu. Wizards of the Coast’un fenomenal Dungeons & Dragons’ının... Neverwinter: Elemental Evil Çıktı!

Ücretsiz MMORPG’lerde lider yayıncılardan olan Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Neverwinter: Elemental Evil’ın çıktığını duyurdu.

Wizards of the Coast’un fenomenal Dungeons & Dragons’ının Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen Neverwinter’ı PC’de oynayanlar Elemental Evil’ı hemen indirip başlayabilirler. Xbox One’daki Neverwinter oyuncuları ve MMORPG hayranları için Elemental Evil daha sonraki bir tarihte aktive olacak.

Neverwinter’a şimdiye kadar yapılan en büyük güncelleme olan Elemental Evil ile birlikte yeni sınıf Ant İçmiş Paladin eklendi. Böylece oyundaki oynanabilir sınıfların sayısı sekize yükseldi. Ant İçmiş Paladin yaratan tüm oyuncular bu sınıfı tank veya iyileştirici olarak oynayabilecekler.

Neverwinter: Elemental Evil ile birlikte ikonik kahraman Minsc ve minyatür dev uzay hamster’ı Boo’nun oyun dünyasına dönüşü de müjdelendi. Baldur’s Gate günlerinden bu yana oyuncuların favorisi olan Minsc ve Boo, Unutulmuş Diyarlar’ı yıkım ve kaosa sürüklemek isteyen dört elemental tarikata karşı Neverwinter şehrini savunacaklar.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.