Neverwinter Xbox One Sürümünün İçeriği Açıklandı Neverwinter Xbox One Sürümünün İçeriği Açıklandı
Neverwinter’ın Xbox One’a çıkış tarihi olan 31 Mart yaklaşırken, Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios oyuncu topluluğunun merakla beklediği oyun içeriğiyle ilgili detayları paylaştı.... Neverwinter Xbox One Sürümünün İçeriği Açıklandı

Neverwinter’ın Xbox One’a çıkış tarihi olan 31 Mart yaklaşırken, Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios oyuncu topluluğunun merakla beklediği oyun içeriğiyle ilgili detayları paylaştı.

Neverwinter Xbox One versiyonu, Tyranny of Dragons genişleme paketiyle yayınlanacak ve bu pakette yer alan yedi sınıfın tamamı Xbox One’da oynanabilir olacak. Muhafız Savaşçı, Büyük Silahlı Savaşçı, Kontrol Büyücüsü, Kurnaz Düzenbaz, Sadık Ruhban, Avcı Korucu ve Bela Varlok, PC versiyonunda bulunan tüm sınıf dengelemeleriyle birlikte Xbox One platformunda da yer alacaklar. 7 Nisan’da PC’ye çıkışı beklenen yeni modül Elemental Evil ile birlikte Neverwinter dünyasına katılacak olan yeni sınıf Ant İçmiş Paladin ise Xbox One’a daha sonraki bir güncellemeyle eklenecek.

Oyunda şu anda varolan tüm oynanabilir ırklar Xbox One’a merhaba diyecekler. Varsayılan ırkların yanısıra Menzoberranzan İnkarcısı, Ay Elfi ve Ejdersoyu gibi indirilebilir içerikle alınan tüm Premium ırklar da buna dahil olacak. Diğer Neverwinter maceracılarıyla en hızlı şekilde iletişim kurmak için, yazılı sohbete USB klavye desteği getirildi. Ayrıca Smartglass entegrasyonu sayesinde, akıllı telefon veya tablet gibi Smartglass kullanabilen herhangi bir cihaz üzerinden diğer oyuncularla iletişim kurabileceksiniz.

Neverwinter, Xbox One platformunda yayınlanan ilk ücretsiz MMORPG’lerden biri olacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.