Oyun Severler N11.com İle Game11’de Buluştu Oyun Severler N11.com İle Game11’de Buluştu
n11.com’un düzenlediği ilk resmi oyun festivali olma özelliği taşıyan n11.com Game11 Konsol Oyunları Festivali 29 Mart günü The Game’de gerçekleştirildi. Her yaştan oyun tutkununu... Oyun Severler N11.com İle Game11’de Buluştu

n11.com’un düzenlediği ilk resmi oyun festivali olma özelliği taşıyan n11.com Game11 Konsol Oyunları Festivali 29 Mart günü The Game’de gerçekleştirildi.

Her yaştan oyun tutkununu bir araya getiren, eğlencenin doyasıya yaşandığı festivalde katılımcılar oyunların, turnuvaların, DJ performansları ve sürprizlerin tadını doyasıya çıkardı. Festivale gün boyunca yoğun ilgi gösterildi, 400’ün üzerinde katılım sağlandı.

Son dönemin anlık canlı yayın paylaşımını sağlayan sosyal medya platformu Meerkat ile katılımcılar gün boyunca kendi hesaplarından canlı yayın yaptılar. n11.com resmi hesabından da etkinlik an an görüntülendi ve takipçilerle paylaşıldı.

n11.com Game11 kapsamında FIFA 2015, Zombie Hunter, Gladiator, Wii Heading, Araba Yarışı, Wii Hulla Hoop, Xbox Kinect Ski, Atari Street Fighter, Boks gibi efsaneleşmiş ve yeni oyunların yanı sıra, n11.com’un Öncelik Kadınların konsepti altında sadece kadınların katılabileceği Just Dance oyunu da yer aldı. Katılımcıların 11 farklı oyunda kapıştığı festivalde her oyunun şampiyonu bir ödül kazanırken, festival finalinde ise şampiyonlar karşı karşıya geldi. FIFA 2015 turnuvası 256 kişi arasında yapıldı. Hiç mağlubiyet almadan ipi göğüsleyen şampiyon, 2013 yılı Dünya Oyun Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden Uğur Bayram oldu. Şampiyonlar, toplam 10 saat süren çekişmeli turnuvaların stresini Just Dance ile attılar.

Bir oyun festivali olmasının da ötesinde müzik ve eğlencenin de doyasıya yaşandığı tam anlamıyla bir festival havasında geçen n11.com Game11’te turnuva coşkusu, karşılaşmalar sonrasında DJ parti ve müzik eşliğinde devam etti.

Fragtist Game11_1 (1)Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.