Platform Severlere Yeni Sürpriz: Ori and the Blind Forest Platform Severlere Yeni Sürpriz: Ori and the Blind Forest
Macera ve platform türlerini seven oyuncular için piyasaya çıkacak olan Ori and the Blind Forest, son videosuyla karşımızda. Xbox 360, Xbox One ve PC... Platform Severlere Yeni Sürpriz: Ori and the Blind Forest

Macera ve platform türlerini seven oyuncular için piyasaya çıkacak olan Ori and the Blind Forest, son videosuyla karşımızda.

Xbox 360, Xbox One ve PC platformlarında çıkış yapacak olan oyunumuz, 11 Mart tarihinde PC ve Xbox One platformlarına çıkışını kesinleştirdi. Xbox 360 için ise henüz net bir tarih yok.

Ori and the Blind Forest, Moon Studios tarafından geliştirilmekte ve sadece hikaye modunda bizlerle olacak. Oyunumuz, Ori isimli beyaz bir koruyucu ruhun hikayesini anlatacak. Ori, kendisini bir ormanda bulur. Burada ayıya benzer bir yaratık tarafından bulunur ve onun tarafından büyütülür. Kötü niyetli bir varlık olan Kuro, Ori’nin annesini onun elinden alır. Kuro, Ori’yi ormanı tek başına keşfetmeye zorlar.

Maceramız sırasında Sein isimli başka bir karakterle karşılaşırız ve bundan sonra yapmamız gerekenler bellidir, kötülüğe karşı savaşmak ve bizi büyüten varlığı Kuro’dan kurtarmak.

Ori and the Blind Forest’ın oyun içi görüntülerinin son derece kaliteli olmasının yanında, etkileyici müzikleri olduğunu da belirtmek gerek.

İşte oyunun yayımlanan son videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.