Rock Band 4’e Hazırlanın! Rock Band 4’e Hazırlanın!
Mad Catz Interactive, Harmonix Music Systems ile bir araya gelecek Rock Band 4 ismini kesinleştirdi. Konsol oyuncularının (yani ben ehe – Ceyda) vazgeçilmez eğlencelerinden... Rock Band 4’e Hazırlanın!

Mad Catz Interactive, Harmonix Music Systems ile bir araya gelecek Rock Band 4 ismini kesinleştirdi.

Konsol oyuncularının (yani ben ehe – Ceyda) vazgeçilmez eğlencelerinden biri olan Rock Band, geçmişte birçok sorunla karşılaşmış ve yıldızının sönmesine neden olmuştu. Bu sefer Guitar Hero ve Rock Band’in geliştiren ekip, PS4 ve Xbox One platformlarında çalışacaklar.

Diğer güzel haberse eski şarkılarımızı da dinleyebileceğiz. Ancak bunun için oyunun, PS3 veya Xbox 360 versiyonlarına ihtiyacımız olacak. Bu şekilde PS4 veya Xbox One’da satın alacağımız Rock Band 4’ümüze şarkıları deneyimleyebileceğiz. Ayrıca oyunda, tam 2.168 şarkı bulunacak.

Rock Band 4, yeni bir oyun motoruyla geliştirilecek. Ayrıca eski ekipmanlarımız, yeni nesilde piyasaya çıkacak olan Rock Band 4’ü destekleyecek.

Oyunun yayımlanan son videosunu ve yeni müzik ekipmanlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Fragtist Rock Band 4 1 Fragtist Rock Band 4Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.