SÖYLENTİ: Fallout 4 Bu Yıl Piyasaya Çıkacak SÖYLENTİ: Fallout 4 Bu Yıl Piyasaya Çıkacak
İlk fragmanı yakın zamanda çıkan Fallout 4, söylentilere göre bu yıl piyasaya çıkacak. SÖYLENTİ: Fallout 4 Bu Yıl Piyasaya Çıkacak

İlk fragmanı yakın zamanda çıkan Fallout 4, söylentilere göre bu yıl piyasaya çıkacak.

Oyun için beklediğimiz gün geldi, muhteşem bir 3 dakikalık fragmanın ardından asıl aradığımız sorunun cevabı ise ne zaman piyasaya çıkacağı yönünde. Ön sipariş için sizi linke davet edelim ancak linke tıklamadan önce detayları bilmenizde fayda var.

Fragtist fallout_4_10-600x319

Aşağıdaki görsellere baktığımızda oyunun bu yıl içerisinde piyasaya çıkacağı görülüyor. Yine de Bethesda açıklama yapmadan, umudumuzu çok yukarıda tutmamak gerek. GameStop, GMG, Amazon ve hatta Bethesda‘nın kendi sitesinde bile 2015 yılı gösterilmekte.  Bethesda şimdilik kendi sitesindeki tarihi kaldırmış durumda. Gözler 13 Haziran tarihinde Bethesda’nın açıklayacağı diğer detaylarda.

Fragtist Fallout 4 ön sipariş (1) Fragtist Fallout 4 ön sipariş (2) Fragtist Fallout 4 ön sipariş (3)

 

Fallout 4’ün İlk Videosu
Fallout 4’ün Yeni Detayları Belli Oldu!Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.