Tekken 7’ye Üç Yeni Karakter Ekleniyor Tekken 7’ye Üç Yeni Karakter Ekleniyor
Dövüş oyunlarının vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelen Tekken, yeni isimlerinin son videolarıyla karşımızda. 23 oynanabilir dövüşçüyü Tekken 7 kadrosuna ekleyen Bandai Namco Games, Jin,... Tekken 7’ye Üç Yeni Karakter Ekleniyor

Dövüş oyunlarının vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelen Tekken, yeni isimlerinin son videolarıyla karşımızda.

23 oynanabilir dövüşçüyü Tekken 7 kadrosuna ekleyen Bandai Namco Games, Jin, Devil Jin ve Josie’nin oyun içi görüntülerini yayımladı.

Oyuna eklenen iki yeni mekanikle birlikte, Tekken severlerin bol bol antreman yapması gerekecek. Her ne kadar Mortal Kombat gibi kanlı sahnelere yer veremese de özünde Tekken de başarılı dövüş oyunlarından biri olarak lanse edilir. Yeni eklenen karakterlerin hikayelerinin ne kadar etkili olacağı bilinmez ancak eğer başarılı olursa, tekrar Heihachi Mishima ve Kazuya Mishima arasında geçecek olan savaşı izlemeye değecek.

Tekken 7, 18 Mart tarihinde Japonya’da arcade makinalarını süslemeye başladı bile. Avrupa çıkışı henüz belli değil.

Josie Rizal, Jin Kazama ve Devil Jin videosu aşağıdaki şekilde yayımlandı. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.