The Witcher 3: Wild Hunt’ın İlk 15 Dakikası The Witcher 3: Wild Hunt’ın İlk 15 Dakikası
19 Mayıs tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan aksiyon, rol yapma oyunumuz The Witcher 3: Wild Hunt, ilk 15 dakikasıyla... The Witcher 3: Wild Hunt’ın İlk 15 Dakikası

19 Mayıs tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan aksiyon, rol yapma oyunumuz The Witcher 3: Wild Hunt, ilk 15 dakikasıyla karşımızda.

CD Projekt RED’in meyvelerinden biri olan karizmatik karakterimiz Geralt, daha güçlü ve tabii ki daha tehlikeli. Bulunduğu dünyada hayatta kalmak için ona göz kulak olmak da bizim işimiz. Oyunun en önemli özelliklerinden biri, gece ve gündüz kavramının olması. Buna bağlı olarak karşılaşacağımız yaratıklar da daha zorlu olacaklar. Dolunay çıktığında başbelası kurt adamlar, daha fazla zarar verecekler. Ayrıca The Witcher 3: Wild Hunt’ta saç, sakal uzama durumları da olacak. Nasıl kısaltacağımız konusunda henüz herhangi bir bilgiye shaip değiliz.

Buyrun The Witcher 3: Wild Hunt’ın ilk 15 dakikası. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.