The Witcher 3’te Sakal Uzatmak Mümkün The Witcher 3’te Sakal Uzatmak Mümkün
19 Mayıs tarihi itibariyle Xbox One, PC ve PS4 platformlarının sahipleriyle buluşacak olan aksiyon rol yapma oyunumuz The Witcher 3: Wild Hunt, bu sefer... The Witcher 3’te Sakal Uzatmak Mümkün

19 Mayıs tarihi itibariyle Xbox One, PC ve PS4 platformlarının sahipleriyle buluşacak olan aksiyon rol yapma oyunumuz The Witcher 3: Wild Hunt, bu sefer dinamikleri dışında başka bir içeriğe odaklanıyor.

Her yeni açıklamada ve yayımlanan her yeni içerikte, The Witcher 3: Wild Hunt için beklentilerimiz bir kademe artıyor. Yayımlanan bilgilere göre efsane oyunun devamı olan The Witcher 3: Wild Hunt’ta sakal uzatabileceğiz ve bu tamamen doğal bir şekilde gerçekleşecek.

CD Projekt Red, Geralt’ın seyahat ettikçe ve mekan değiştirdikçe sakalının uzayacağını ancak bu uzunluğun Gandalf’ın sakal boyuna da ulaşmayacağını açıkladı. Doğal olarak akıllarda oluşan soru ise kahramanımızın traş olup olamayacağı yönünde.

Bayağı bayağı traş olabilme seçeneceği mi eklenecek? Yoksa Geralt “arkadaş bi traş olup geleyim” moduna mı girecek? Belki de Don’t Starve misali traş bıçağımızı alıp, kendi işimizi kendimiz göreceğiz? Şimdilik firma, bu konuyla ilgili net bir detay vermiş değil.

Don’t Starve’dan sonra ilk defa bir oyunda sakal uzatma mekaniği kullanılacak.

Fragtist The Witcher 3 Wild HuntCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.