Ve Büyük Gün – Ubisoft, AC Syndicate’i Satışa Sundu Ve Büyük Gün – Ubisoft, AC Syndicate’i Satışa Sundu
Ubisoft, bugün AC Syndicate'in (Assassin’s Creed Syndicate) dünyanın dört bir yanındaki mağazalarda PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulduğunu duyurdu. Ve Büyük Gün – Ubisoft, AC Syndicate’i Satışa Sundu

Ubisoft, bugün AC Syndicate‘in (Assassin’s Creed Syndicate) dünyanın dört bir yanındaki mağazalarda PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulduğunu duyurdu.

Sanayi Devrimi sırasındaki Londra’da geçen oyunda oyuncular ikiz Usta Suikastçiler Jacob ve Evie Frye rolüne bürünecekler. Londra’yı özgürleştirmek için savaşan Jacob ve Evie aksiyon, entrika ve ölümcül dövüşlerle dolu bir macerada organize suçun doğumuna yardımcı olacaklar.

Ayrıca PlayStation 4 oyuncuları Assassin’s Creed Syndicate’in Viktorya dönemi Londra’sında meydana gelen bir dizi tuhaf cinayeti araştırmak için Dreadful Crimes paketini oynayabilecekler. Bu on özel görev, 19. Yüzyıl Londrası’nda oldukça popüler olan ve kurgusal ve sansasyonel suç hikayeleri anlatan haftalık cep romanı serisi Penny Dreadful öykülerinden esinleniyor. Oyuncular Viktorya dönemi dedektiflik yazarlarının çalışmalarına dayanan hikayelerde ilerlerken ipuçları toplayacak ve tanıkları sorguya çekecekler.

Dünyanın dört bir yanındaki Assassin’s Creed Syndicate oyuncuları ayrıca Kasım’da iki yeni giysiye kavuşacaklar; Evie’nin steampunk esintili “Dr. Daniel’s Garments” giysisi ve Jacob’ın Dr. Frankenstein’in ünlü yaratığını anımsatan yama işi “The Creature’s Rags” giysisi.

Assassin’s Creed Syndicate’in Windows PC versiyonu 19 Kasım’da piyasaya çıkacak.

Assassin’s Creed Syndicate oyuncuları bu hafta yayına başlayan Ubisoft Club yoluyla oyun için özel içerik de açabilecekler. Club önceki Assassin’s Creed oyunlarının oyuncuları için Ezio, Shao Jun, Aveline, Elise ve Edward gibi önceki Assassin’s Creed kahramalarının özel giysilerini sunacak. Club üyeleri deneyim puanı kazanıp armaları açtıkça özel silahlar, gardıropları için renk şemaları ve resmi soundtrack şarkıları gibi özel ödüllere sahip olabilecekler. Ubisoft Club ücretsizdir ve oyundan çıkmanıza gerek bile olmadan istediğiniz zaman erişilebilir durumdadır.

 

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.