Wasteland 2, Shovel Knight ve Daha Fazlası Xbox One’da Wasteland 2, Shovel Knight ve Daha Fazlası Xbox One’da
Yeni nesil platformların son derece popüler olduğu son zamanlarda, PS4 almış başını gidiyor. Tabii Xbox One bundan geri kalmama niyetinde ve kendisini geliştirmek için... Wasteland 2, Shovel Knight ve Daha Fazlası Xbox One’da

Yeni nesil platformların son derece popüler olduğu son zamanlarda, PS4 almış başını gidiyor. Tabii Xbox One bundan geri kalmama niyetinde ve kendisini geliştirmek için de elinden geleni yapıyor. İlk aşamada birçok video oyununun Xbox One’a geçiş yaptığına şahitlik ediyoruz.

Bu hafta içerisinde GDC’de öne çıkan en önemli isim ID@Xbox Games oldu. Xbox One yolunda ilerleyen firma, düzinelerce oyunu kullanıcılarına kavuşturmak istiyor. Ayrıca tam 30 yapımcı firma, ID@Xbox aracılığıyla oyunlarını Xbox One platformuna geçişine hazırlanıyor. Oyun sektörüne bakıldığında, böylesine büyük bir adımın gerçekleşmesi, firmaları oldukça rahatlatacakmış gibi duruyor.

İşte Microsoft tarafından yayınlanan Xbox One platformuna geçiş yapacak olan oyunların listesi.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.