The Witcher 3 Ön Sipariş Rekoruna Koşuyor The Witcher 3 Ön Sipariş Rekoruna Koşuyor
RPG oyuncularının yakından tanıdığı Rivialı Geralt’lı The Witcher 3’ün çıkış tarihi 19 Mayıs 2015 olarak açıklandı. Bilkom, klasik karanlık fantezi hikayesi oyuncularının merakla beklediği... The Witcher 3 Ön Sipariş Rekoruna Koşuyor

RPG oyuncularının yakından tanıdığı Rivialı Geralt’lı The Witcher 3’ün çıkış tarihi 19 Mayıs 2015 olarak açıklandı.

Bilkom, klasik karanlık fantezi hikayesi oyuncularının merakla beklediği The Witcher serisinin son oyunu “The Witcher 3”ü Türkiye’ye getiriyor.

Elektronik perakende zincirlerinde ve game specialist store’larda ön siparişe açılan ve D&R web mağazası verilerine göre en çok ön sipariş edilen oyun olan Witcher 3, 19 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye’deki tüm raflarda yerini almış olacak.

PC, PS4 ve XBOX ONE platformlarında oynanabilecek olan The Witcher 3 için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı; PC için 69TL, PS4 ve XBOX ONE için ise 199TL olarak belirlendi.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.