Yeni NFS İçin Yepyeni Video Geliyor Yeni NFS İçin Yepyeni Video Geliyor
Uzun süredir dillerden düşmeyen yeni NFS (Need for Speed) oyunu için bu hafta içerisinde yepyeni bir oynanış videosu yayımlanacak. Yeni NFS İçin Yepyeni Video Geliyor

Uzun süredir dillerden düşmeyen yeni NFS (Need for Speed) oyunu için bu hafta içerisinde yepyeni bir oynanış videosu yayımlanacak.

Yarış oyunu severlerin yıllardır severek takip ettiği seri, son oyununda daha gelişmiş grafiklerle, yeni nesil konsolları hedef aldı.

Yapımcı firma Ghost Games, bu hafta içerisinde yayımlayacakları oynanış videosunda, araç kişiselleştirme detaylarını göstereceklerini açıkladı. Meraklılarının, 5 Ağustos tarihinde Gamescom’u takip etmelerini tavsiye ederiz.

Yeni Need for Speed oyunumuz, 3 Kasım tarihinde Frostbite 3 teknolojisinin nimetlerinden yararlanarak, PS4, Xbox One ve PC platformlarında çıkış yapacak.

Fragtist need_for_speed_customisation_1-600x337Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.