Assassin’s Creed: Unity Kasım’a Ertelendi Assassin’s Creed: Unity Kasım’a Ertelendi
Bir sonraki suikastçi macerasını heyecanla bekleyenlere kötü haber, Assassin’s Creed: Unity oyunu Kasım ayına ertelendi. Ubisoft firmasının yaptığı açıklamaya göre, Fransız Devrimi döneminde geçen... Assassin’s Creed: Unity Kasım’a Ertelendi

Bir sonraki suikastçi macerasını heyecanla bekleyenlere kötü haber, Assassin’s Creed: Unity oyunu Kasım ayına ertelendi.

Ubisoft firmasının yaptığı açıklamaya göre, Fransız Devrimi döneminde geçen Assassin’s Creed oyunu Unity artık Kasım olarak yeni bir çıkış tarihine sahip. Yine de yıllarca ertelenen oyunları düşününce 2-3 haftalık bir erteleme çok bir şey sayılmaz. Oyun 11 Kasım’da ABD’de, 13 Kasım tarihinde de Avrupa’da piyasada olacak.

Assassin’s Creed: Unity geç de kalsa, PC platformu ve PlayStation 4, Xbox One konsollarında mutlaka çıkacak. Wii U sahipleri bu sene biraz üzülecekler, çünkü PlayStation 3 ve Xbox 360 oyuncualrı bile bir Assassin’s Creed oyunu oynayacaklar. Çünkü PS3 ve 360 konsollarına da Assassin’s Creed: Rogue geliyor.

Ubisoft’un açıklamasına göre bu kadar büyük ve iddialı bir oyunun yapımında son dakikada gözden kaçan bazı şeyler olabiliyor. Bazı sorunları halletmek ve oyuncu deneyimini tam istedikleri şekle sokmak için, Ubisoft’un istediği bu kadar kısa bir gecikmeyi gözardı edebileceğimizi düşünüyoruz.

Assasin’s Creed: Unity ile ilgili her türlü bilgi için buraya tıklayıp web sitesine gidebilirsiniz. Ayrıca Assassin’s Creed: Rogue ile ilgili sızdırılan detayları da bu linkteki haberde okuyabilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.