Brand & Grotesque’in Blood Sport Projesi Askıya Alındı Brand & Grotesque’in Blood Sport Projesi Askıya Alındı
FPS oyunu oynarken her vurulduğunuzda sizden kan çeken Brand & Grotesque’in Blood Sport oyun kontrolörünü şu haberimizde paylaşmıştık. Temelde kan bağışı için iyi ve... Brand & Grotesque’in Blood Sport Projesi Askıya Alındı

FPS oyunu oynarken her vurulduğunuzda sizden kan çeken Brand & Grotesque’in Blood Sport oyun kontrolörüşu haberimizde paylaşmıştık.

Temelde kan bağışı için iyi ve eğlenceli bir yol gibi görünse de, bu Kickstarter projesinin rahatsız edici bir yönü de vardı şüphesiz. Ne olursa olsun, sizden tabir-i caizse “kan emen” bir aparattan bahsediyoruz burada. İşte bu durum, birilerini daha rahatsız etmiş olmalı ki, proje Kickstarter’da askıya alınmış.

250.000$ toplama amacıyla yola çıkan proje, şimdilik beklemede sizin anlayacağınız. Ancak fikrin yaratıcısı, işin peşini bırakacak gibi değil: “Şu anda askıya alınmış durumda proje. Beklerken, Blood Sport’a hazırlık için yakınlardaki bir kliniğe gidip kan verin. Biz de o sırada pürüzleri çözelim.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.