Asus ROG Poseidon GTX 780 Platinum Edition İncelemesi Asus ROG Poseidon GTX 780 Platinum Edition İncelemesi
SONUÇ Sonuç olarak Asus, yine bilgisini konuşturmuş ve ortaya her açıdan işini iyi yapan bir kart çıkmış. Serin çalışıyor, performansı yerli yerinde, tasarımı çok... Asus ROG Poseidon GTX 780 Platinum Edition İncelemesi

SONUÇ
Sonuç olarak Asus, yine bilgisini konuşturmuş ve ortaya her açıdan işini iyi yapan bir kart çıkmış. Serin çalışıyor, performansı yerli yerinde, tasarımı çok iyi ve uzun ömürlü. Overclock yapmak isteyenler için de kapıyı sonuna kadar açıyor.

Performans testlerinin, sisteme göre değişiklik gösterdiğini de belirteyim. Özellikle de daha iyi bir işlemciye sahipseniz, daha iyi skorlar alabilmeniz mümkün. Ancak burada karşımıza şöyle bir sporun çıkıyor: Fiyat!

Çoğumuz “Aman az para vereyim, iyi performans alayım.” düşüncesinde olduğumuz için (yapacak başka bir şeyimiz yok çünkü, piyasa şartları), Asus ROG Poseidon GTX 780 Platinum Edition fiyat olarak pek çoğumuzun ulaşamayacağı bir yerde duruyor.

O nedenle bu kartı alabilecek olan şanslı azınlığa en derin kıskançlıklarımızı yolluyor ve bir sonraki incelemeye kadar hoşçakalın diyoruz.

Fiyat: 1650 TL (KDV Dahil)

fragtist-asus-rog-gtx-780-poseidon-platinum-5Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.