Asus, Strix Ailesini GTX 970 ve GTX 980 ile Genişletiyor! Asus, Strix Ailesini GTX 970 ve GTX 980 ile Genişletiyor!
Bu sabah tanıtılan NVIDIA GeForce GTX 970 ile GTX 980’in ardından firmalar, kendi ürünlerini tanıtmaya başladılar. Bu firmalar arasında başı çeken Asus oldu. Tanıtılan... Asus, Strix Ailesini GTX 970 ve GTX 980 ile Genişletiyor!

Bu sabah tanıtılan NVIDIA GeForce GTX 970 ile GTX 980’in ardından firmalar, kendi ürünlerini tanıtmaya başladılar.

Bu firmalar arasında başı çeken Asus oldu. Tanıtılan kartlar, firmanın deyimiyle “aksiyon oyunlarında daha sessiz ve hızlı performans sağlamak için DirectCU II teknolojisi, günlük oyunları mutlak sessizlik ile oynamak ve arka planda dikkat dağıtıcı gürültüler olmadan Blu-ray filmler seyretmek için 0dB fan teknolojisi gibi ASUS’a özgü teknolojilerle” donatılmış. Kısacası klasik Strix özellikleri. Devam edelim.

Asus Strix GTX 970 ve GTX 980, daha fazla dayanıklılık ve soğutma performansı için ASUS’a özgü DIGI+ voltaj düzenleyici modül (VRM) ve Super Alloy Power bileşenler içeriyorlar. Asus’un bilinen bileşen tercihi ve teknolojileri, NVIDIA’nın en üst düzey kartlarıyla da buluşmuş anlayacağınız. Strix GTX 970 ve Strix GTX 980 hızları fabrika çıkışlı olarak 1279MHz ve 1253MHz’e arttırılmış olarak geliyorlar ve 7010MHz’e çıkarılan hızlarda çalışabilen yüksek hızlı 4GB GDDR5 video belleğe sahipler.

İncelemeye yakın zamanda gelecekler. Ben merakla bekliyorum kendilerini. (:Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.