Acer’dan Yeni Monitör: Predator Z321QU Acer’dan Yeni Monitör: Predator Z321QU
Predator Z1 kavisli monitör serisinin 31,5 inçlik 1800R kavisli Predator Z321QU modeli aksiyon ve heyecanı artırıyor. Acer’dan Yeni Monitör: Predator Z321QU

Predator Z1 kavisli monitör serisinin 31,5 inçlik 1800R kavisli Predator Z321QU modeli aksiyon ve heyecanı artırıyor.

Renkler

1800R WQHD (2560 x 1440) ekran, 16:9 en boy oranı ve yüzde 99 sRGB renk gamıyla ayrıntılı görüntüler elde ediliyor. Bu sayede düşmanlarınızı kolayca tespit edip yeni dünyaları rahatça keşfetmeniz mümkün oluyor. Hızlı 4 ms GTG (griden griye) tepki süresi ve 165 Hz’e varan yenileme hızıyla ürün, gerçekçi görüntüler için akıcı grafikler oluşturuyor. Ani geçişlerin yaşandığı hızlı aksiyon oyunlarında tüm görüntüler gölgelenme veya bulanıklık olmadan işleniyor. 6 yönlü renk ayarı desteğiyle de akıcı renk geçişleri elde ediliyor. Ara tonlardaki renklerin canlı ve gerçekçi kalması da sağlanıyor.

Çoklu monitör sistemleri

Predator Z1 serisinin çerçevesiz kavisli tasarımı, 178 derece izleme açıları hiçbir kör nokta bırakmadan kesintisiz görüntü sunarak birden fazla monitör kullanılan sistemler için ideal çözüm sunuyor. Ergonomik tasarımlı stant ise öne arkaya eğme ve yükseklik ayarı olanakları sayesinde en uygun izleme pozisyonunu bulmayı kolaylaştırıyor. Kullanışlı döndürme özelliği de görüntüleri otomatik bir şekilde dikey ve yatay olarak ayarlıyor. Hızla çıkarma imkânı veren tasarım ile monitörü stanttan ayırıp duvara asmak da mümkün. Kabloları standın içine gizleyerek oyun alanınızı düzenli tutabiliyorsunuz.

Uzun süreli kullanımlar için uygun

Predator Z1 monitörde göz yorgunluğunu azaltan AcerVisionCare ve BlueLight Shield özellikleri de bulunuyor. Karanlık sahnelerde daha ayrıntılı görüntüler sunan koyuluk iyileştirme ve rakiplerinizi kusursuz bir şekilde vurmanıza yardımcı olan hedef noktası gibi oyun özellikleri de yer alıyor.

Predator Z1 serisi Z321QU model monitörün satış fiyatı 5.999TL.

Philips 241B7QUBHEB ve 272B7QUBHEB Monitörler Piyasaya Çıkıyor