AOC’den ilk FreeSync’li Monitörler: G2460PF ve G2770PF! AOC’den ilk FreeSync’li Monitörler: G2460PF ve G2770PF!
AOC, AMD'nin FreeSync desteğine sahip olan monitörlerini tanıttı. Ürünler, bu teknolojiyi destekleyen ilk iki monitör olarak göze çarpıyor. Tıklayın! AOC’den ilk FreeSync’li Monitörler: G2460PF ve G2770PF!

AOC, AMD’nin FreeSync desteğine sahip olan monitörlerini tanıttı. Ürünler, bu teknolojiyi destekleyen ilk iki monitör olarak göze çarpıyor.

fragtist-haber-amd-freesync-aoc-3

NVIDIA’nın G-SYNC’ine benzer bir teknoloji olan FreeSync, AMD FreeSync™ dinamik yenileme hızlarını sunan, görüntü kırılmasını ve tutukluğunu ortadan kaldırırken aynı zamanda  engelsiz hızlı girdiyi sağlayan tamamen açık bir teknoloji. Bu teknolojiden yararlanmak için AMD GPU’ya ve destekli bir monitöre ihtiyaç olduğunu belirtelim.

fragtist-haber-amd-freesync-aoc-2

AOC G2770PF

Yeni AOC G2460PF ve G2770PF ismindeki iki ürün, FreeSync desteğinin yanı sıra oyuncular için önemli özelliklere de sahip. 1 ms tepki süresi ve 144 Hz’lik yenileme hızına sahip olan AOC G2460PF ve G2770PF, 80 milyon dinamik kontrast oranıyla da yüksek görsel derinlik ve detay vadediyor. Uzun saatler boyunca çalışmanın ardından gözlerdeki zorlanmayı ve yorgunluğu azaltan i-Care teknolojisi de, yeni monitörlerde mevcut.

fragtist-haber-amd-freesync-aoc-1

AOC G2770PF

Eylül ayı içerisinde kullanıcılarla buluşması beklenen monitörler, oyuncuların beğeneceği yırtıcı bir tasarıma ve yüksek oranda ayarlanabilir kaideye sahip. Peki monitörlerin fiyatı? G2770PF’nin fiyat etiketi bilinmiyor olsa da, G2460PF modelinin 469$’dan (KDV hariç) piyasada olacağını belirtelim.

AMD FreeSync teknolojisini, AMD’den dinlemek için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz!Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.