BenQ EX2780Q 144 Hz Monitör Dünyanın İlk HDRi Teknolojisiyle Geliyor! BenQ EX2780Q 144 Hz Monitör Dünyanın İlk HDRi Teknolojisiyle Geliyor!
BenQ EX2780Q IPS panelli oyun monitörü, özel HDRi teknolojisiyle geliyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. BenQ EX2780Q 144 Hz Monitör Dünyanın İlk HDRi Teknolojisiyle Geliyor!

BenQ EX2780Q monitörü özel HDRi teknolojisiyle geliyor. IPS panelli monitör, 2.1 kanallı Hi-Fi ses, 27” QHD çözünürlük, 144 Hz yenileme hızı, FreeSync, Black eQualizer, Color Vibrance ve USB-C desteğine sahip.

HDRi

BenQ’nun HDRi teknolojisi, görüntü kontrastını ve netliğini vurgulamak için aktif akıllı parlaklık kontrolü, renk doygunluğu / denge optimizasyonu ve HDR görüntü tekniklerini bir araya getiriyor. Dahili bir sensör kullanan EX2780Q oyun monitörü, odanızdaki ortam ışığı seviyesini ve ekrandaki görüntü içeriğini algılayarak parlaklık derecesini otomatik ayarlıyor.

HDRi ayrıca, karanlık alanlardaki gözükmeyen ayrıntıları netleştirmek için görüntü kontrastını ve netliğini arttırabiliyor. Bunun yanı sıra, aşırı pozlamayı ve lezyonları önlemek için parlak alanları dengeliyor. Monitörde Game HDRi, Cinema HDRi ve Display HDRi dahil olmak üzere önceden ayarlanmış üç mod bulunuyor.

LG’den Türkiye Pazarına Yeni UtraGear Oyun Monitorü

treVolo

Monitörün treVolo sesi, dahili 2.1 hoparlör sistemi ile sunuyor. Monitörde Oyun, Sinema, Pop / Live, Dialog / Vokal ve Rock / Party dahil olmak üzere beş özel ses modu yer alıyor.

Oyun deneyimi

EX2780Q, oyun oynarken net ve akıcı görüntü için 144 Hz yenileme hızı, FreeSync teknolojisi, Black eQualizer ve Color Vibrance teknolojileri ile geliyor.

EX2780Q oyun monitörü, bir uzaktan kumanda, ekran navigatörü ve ses düzeyi tekerleği bulundurmakta.

AOC’den 240 Hz’lik Yeni QHD Monitör: AGON AG273QZ