Dünya’nın İlk Bir Milisaniye Nano IPS Oyun Monitörü Türkiye’de! Dünya’nın İlk Bir Milisaniye Nano IPS Oyun Monitörü Türkiye’de!
Yeni oyun monitörü LG UltraGearTM 27GL850, Kasım 2019 itibariyle Türkiye’de satışa sunuluyor. Ayrıntılar haberimizde. Dünya’nın İlk Bir Milisaniye Nano IPS Oyun Monitörü Türkiye’de!

Yeni oyun monitörü LG UltraGear 27GL850, Kasım 2019 itibariyle Türkiye’de satışa sunuluyor.

LG, yaz başında Electronic Entertainment Expo 2019’da tanıttığı dünyanın ilk 1 milisaniye (ms)1 IPS ekranı olan yeni LG UltraGear Nano IPS G-SYNC oyun monitörünü Türkiye’de satışa sundu. Hızlı tepki süresi ve 144 Hz yenileme hızı elde etmek için Nano IPS teknolojisini kullanan UltraGear, tüm oyun severlere hitap ediyor.

Nano IPS

27 inç ekran boyutlarında olan 27GL850 UltraGear Nano IPS monitörü 144 Hz yenileme hızına, yüksek ekran çözünürlüğüne (2560 x 1440) ve geniş renk yelpazesine sahip (yüzde DCI-P3 yüzde 98). 27GL850 Nano IPS 1 ms ile, kullanıcılara aşırı hızın yan etkilerini hissettirmiyor.

NVIDIA G-SYNC uyumlu olan 27 inç UltraGear, HDR10’u destekliyor. Monitör, ekran yırtılmalarını da önlüyor. Oyuncular, Adaptive-Sync teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve tempolu oyunlarda akıcı hareket deneyimi yaşayabiliyorlar. HDR10 desteği ile oyunculara gerçekçi görseller sunuluyor.

Monitör, Dinamik Hareket Senkronizasyonuna da sahip. Böylelikle giriş gecikmesi en aza indiriliyor. Siyah Dengeleyici oyuncuların en karanlık alanlarının net bir şekilde görülmesini sağlarken, nişan imleci hedef atış hassasiyetini artırmak için ekranın ortasına sabitlenebiliyor.

Ergonomik tasarım

LG 27GL850 monitörün üç yönlü, neredeyse çerçevesiz tasarım ve tabanı, ekranın eğimini, yüksekliğini ve dönüşünü değiştirmek için ayarlanabiliyor.

LG UltraGear Nano IPS oyun monitörleri, Kasım ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunuluyor.

AOC Yeni AG273QX Monitörünü Piyasaya Çıkartıyor