Philips 241B7QUBHEB ve 272B7QUBHEB Monitörler Piyasaya Çıkıyor Philips 241B7QUBHEB ve 272B7QUBHEB Monitörler Piyasaya Çıkıyor
USB kenetleme istasyonuna sahip 24 inçlik Philips 241B7QUBHEB ve 27 inçlik Philips 272B7QUBHEB LCD monitörün piyasaya çıktı. Philips 241B7QUBHEB ve 272B7QUBHEB Monitörler Piyasaya Çıkıyor

USB kenetleme istasyonuna sahip 24 inçlik Philips 241B7QUBHEB ve 27 inçlik Philips 272B7QUBHEB LCD monitörün piyasaya çıktı. Günümüzün profesyonelleri düşünülerek tasarlanmış bu monitörler, iş gününü basitleştirmek ve kolaylaştırmak için zamandan tasarruf sağlayan, üretkenlik artıran bir dizi özelliği bir araya getiriyor. USB C tipi portlu bir USB dock esnekliğini  IPS teknolojisinin görsel performansına taşıyan ya da açılır kapanır bir web kamerasının sunduğu güvenliği, SmartErgoBase tabanın rahatlığı ile birleştiren bu yeni Philips monitörleri iş için biçilmiş kaftan. 

Üretkenlik

Philips’in 241B7QUBHEB ve 272B7QUBHEB modelleri, DisplayLink teknolojisi ile donatılmış, dahili bir USB dock istasyonuna sahip. Bu da kullanıcıların tek USB kablosu sayesinde, bilgisayarlarını hızlı ve güvenli bir şekilde ağlara bağlamalarına imkan tanıyor. Ayrıca dosya iletmelerini, video izlemelerini, ve daha fazlasını yapmalarını sağlayan evrensel bir portun rahatlığını sunuyor. Tuş takımı, fare, RJ-45 Ethernet kablosu da dahil olmak üzere tüm çevre birimleri, monitörlerin dock istasyonuna bağlanabiliyor. Böylece bir yandan üretkenliği artırırken bir yandan da kablo yayıntısını azaltıyor. Ayrıca DisplayPort çıkışı sayesinde çoklu yüksek çözünürlük ekranları da tek bir kablo ile birbirine bağlanabilir. Son olarak, USB 3.2 yüksek hızlı veri iletim teknolojisi, kullanıcıların süper hızlı veri aktarımı yapabilecekleri anlamına geliyor. Üstelik, bunu yaparken, bilgisayarlarını hızlı bir şekilde doğrudan monitörden şarj edebilecekler.

 

Philips 241B7QUBHEB

Görüntü

Her iki monitör de TN panellerinin aksine, tutarlı bir biçimde zengin ve canlı renkler sunan IPS teknolojisi ile donatılmış durumda. Bu teknoloji özellikle grafik tasarımcılarına, CAD mühendislerine, fotoğrafçılara ve video düzenleyenlere uygun. IPS panel aynı zamanda, 178/178 derecelik aşırı geniş görüntüleme açıları da sunuyor. Bu da ekranın 90 derecelik pivot modunda iken bile üst düzey görüntüleme kolaylığı için, neredeyse her açıdan izlenebileceği anlamına geliyor. Daha da nefes kesici görseller için, Philips 272B7QUBHEB modelinde kayda değer parlaklık ve muhteşem, ışıl ışıl renkler için CrystalClear Quad HD çözünürlüğün yanı sıra Ultra Wide-Color teknolojisi de bulunuyor.

Philips 272B7QUBHEB

Kullanıcılar ve çevre için koruma

Philips 241B7QUBHEB ve Philips 272B7QUBHEB modellerinin her ikisi de, hem kullanıcıları hem de çevreyi korumak için bir dizi özelliğe sahip. Yenilikçi, güvenli, yüz tanıma teknolojisine sahip bir Windows Hello açılır kapanır web kamerası,  kullanılmadığında güvenli bir şekilde kaldırılabiliyor, böylece birilerinin izinsiz olarak gözetleme riskini ortadan kaldırıyor. LowBlue Modu gibi göz dostu bir teknoloji ve kullanıcıların monitörlerinin ihtiyaçlarına en iyi uyacak şekilde en doğru yüksekliğe ve açıya konumlandırmalarını sağlayan, ergonomik SmartErgoBase taban sayesinde, fiziksel konfor da düşünülmüş. Enerji tasarrufu sağlayan PowerSensor gibi teknolojiler, yüzde 85 tüketici sonrası dönüştürülmüş plastik, PVC/BFR içermeyen gövde, cıva ya da kurşun içermemesi ve yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalaj malzemesi sayesinde bu monitörler çevre ile de dost.

İleri görüşlü, üretkenlik artırıcı Philips 241B7QUBHEB monitörü ve Philips 272B7QUBHEB monitörü sırasıyla 409$ ve 619$ tavsiye edilen perakende fiyatlar üzerinden piyasada bulunabilir.

Acer Nitro VG0 Serisi Monitörler Yeni Özelliklerle Geliyor!