Philips 329P9H Monitörü Piyasaya Sürülüyor! Philips 329P9H Monitörü Piyasaya Sürülüyor!
USB-C dock istasyonuna sahip yeni Philips 329P9H/01 Brilliance LCD monitörü piyasaya çıkıyor. Ayrıntılar haberimizde. Philips 329P9H Monitörü Piyasaya Sürülüyor!

USB-C dock istasyonuna sahip yeni Philips 329P9H/01 Brilliance LCD monitörü piyasaya çıkıyor.

32 inçlik bu ekran, günümüz profesyonelleri için hazırlanmış çok çeşitli performans özellikleri ile donatıldı. UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlük çok sayıda bağlantı çözümü ofise zaman kazandıran rahatlığı ve esnekliği getiriyor. İnce düşünülerek tasarlanmış ergonomik özellikler ise gün boyunca optimal esenlik halini garantiliyor. Yöneticilerden mali uzmanlara, grafik tasarımcılardan üreten tüketicilere kadar, her ayrıntının önemli olduğu durumlarda bu monitörde, gerekli olan her şey bulunuyor.

Bağlantı seçenekleri

Günümüz profesyonelleri, işlerini kolaylaştırmak için iyi bağlantı seçeneklerine hiç olmadığı kadar fazla ihtiyaç duyuyorlar. Burada Philips 329P9H bunun da ötesine geçiyor. Monitör, güç teminine sahip dahili bir USB 3.1 C tipi kenetleme istasyonuna sahip. 329P9H, ince, tersine çevrilebilir bir USB-C konektörü kullanarak tek kablolu kenetlemenin rahatlığını ve çok yönlülüğünü sunuyor. Klavye, fare, RJ-45 Ethernet kablosu gibi geniş bir yelpazede yer alan çevre birimleri monitörün kenetleme istasyonuna doğrudan takılabilirler. Dizüstü bilgisayarlar ise USB-C kablosu ile şarj edilebilir, süper hızda dosya iletebilir ve yüksek çözünürlükte videoya erişim sunabilir.

Philips 329P9H, MultiView teknolojisiyle aktif ikili bağlantı ve görüntülemeyi etkinleştirerek kullanıcıların konektivite seçeneklerini daha da artırıyor. Böylece kullanıcılar eşzamanlı olarak bir kişisel bilgisayar ve bir dizüstü bilgisayar gibi çoklu cihazlarla çoklu görev yürütmeden en fazla faydayı sağlayabilirler. Bağlantıda olma deneyimini tamamlamak için ise, Philips 329P9H Windows Hello yüz tanıma için gelişmiş sensörlerle donatılmış, güvenli, açılır kapanır bir webcam’e de sahip. Bu kamera, kullanılmadığında kolayca kaldırılması için tasarlandı.

 

Görsellik

Görüntü performansına gelindiğinde de Philips 329P9H kullanıcıları kendine hayran bırakıyor. UltraClear 4K UHD çözünürlük ile donatıldığı için, her görüntü muhteşem bir ayrıntı ve renk doğruluğu ile veriliyor, çok yüksek beklentini profesyoneller bile buna mutlaka bayılacaklar. CAD ya da 3D teknolojisi ile çalışırken aşırı doğruluğa ihtiyaç duyanların beklentilerini bu monitör karşılıyor. Üstelik IPS teknolojisi ekstra geniş 178/178 derecelik görüntüleme açıları sunduğu için, 329P9H, 90 derecelik pivot modunda iken bile, neredeyse her açıdan görüntülenebiliyor. Renkler canlanıyor, görüntüler gözle görünür bir keskinlik kazanıyor ve parlaklık düzeyleri en iyi seviyelere ulaşıyor. Böylece fotoğraflar, filmler, ağ tarama ve her profesyonel uygulama en iyi haliyle deneyimleniyor.

Tasarım

Çoklu ergonomik özellikler ile donatılan bu model, kullanıcılar başında kaç saat geçirirse geçirsin, maksimum konforu garantiliyor. FlickerFree teknolojisi ve LowBlue Modu hiçbir çalışma seansının gözleri yormamasını sağlarken SmartErgoBase taban ise kullanıcıların kendi gereksinimlerine göre monitörü doğru konuma getirmeleri için monitörü eğip sağa sola döndürmelerine ve rotasyon yapabilmelerine olanak sağlıyor. Hatta tabanda, yayıntıyı azaltmak için bir de akıllı kablo yönetim sistemi de bulunuyor, bu da modele ek bir özen ve rahatlık katıyor. Ne de olsa kimse enerji israfını sevmediğinden, Philips 329P9H LightSensor teknolojisi ve PowerSensor ile donatıldı. Bu da, monitörün parlaklığını ayarlamak için kullanıcının ekran başında olup olmadığını anlamak için zararsız, kızıl ötesi sensörler kullanıyor ve böylece otomatik güç tasarrufu sağlıyor.

Philips 329P9H, 1029$ tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilir.

Oyuncuların Aradığı Hız Acer Nitro VG0 Serisi Monitörlerde!