ViewSonic Citrix Ready-HDX Sertifikasını Aldı ViewSonic Citrix Ready-HDX Sertifikasını Aldı
Sanallaştırma çözümlerini bir adım öteye taşıyacak olan yeni ViewSonic akıllı ekranları, Citrix Ready-HDX sertifikasını almaya hak kazanan ilk ekranlar oldu. ViewSonic, SD-A245 ve SD-A225 Smart... ViewSonic Citrix Ready-HDX Sertifikasını Aldı

Sanallaştırma çözümlerini bir adım öteye taşıyacak olan yeni ViewSonic akıllı ekranları, Citrix Ready-HDX sertifikasını almaya hak kazanan ilk ekranlar oldu.

ViewSonic, SD-A245 ve SD-A225 Smart Display (Akıllı Ekran) ürünlerinin, Citrix Ready-HDX sertifikasını almayı başaran ilk Android tabanlı görüntüleme sistemleri olduğunu duyurdu. Ödüllü yeni jenerasyon dokunmatik Smart Display ürünleri, Citrix XenMobile entegrasyonu ile hem küçük şirketlere hem de kurumsal firmalara uzaktan kontrol sağlayan gelecek nesil çözümler sunuyor.

ViewSonic SD-A225, Citrix Worx Home entegresi ile ve SDA245 ise Smart Display cihazlar için Citrix XenMobile desteği ile IT yöneticilerine tek bir cihaz üzerinden mobil ve masaüstü cihazlarını yönetebilme ve kurumlara özel yazılımları çalıştırma imkanı sunuyor.

SD-A225 ve SD-A245 Smart Display client cihazlar, kurumsal ve tüm girişimci kullanıcılara gelecek nesil yenilikçi geniş dokunmatik ekranıyla yeni bir form faktör çözümü üretiyor. Bunların yanında geleneksel thin client cihazların tüm faydaları ile birlikte güvenlik, kolay yönetim ve düşük enerji tüketimi ile Windows, web ve mobil için optimize uygulamalarla etkinliğinizi de arttırıyor.