Apple Watch Türkiyede! Apple Watch Türkiyede!
Raflarda yerini almaya hazırlanan Apple Watch'ın fiyatları açıklandı... Apple Watch Türkiyede!

Apple Watch ABD‘de satışa sunulduktan neredeyse dört ay sonra Türkiye‘ye geliyor! Detaylar aşağıda… 2014’ün Eylül ayında duyurulmuş olan Apple’ın yeni ürünü, sonunda ülkemiz sınırlarından içeri giriyor.

Geçtiğimiz yılın Eylül’ünde duyurulmuş olan, Nisan ayında ise ABD’de satışa çıkan Apple’ın yeni ürünü Apple Watch için Türkiye’deki kullanıcıların heyecanlı bekleyişi sona eriyor. 31 Temmuz Cuma günü Apple mağzalarında satışa sunulacak olan Apple Watch aynı zamanda büyük teknoloji marketlerinde de satışa çıkacak.

Saat için birden çok model hazırlayan Apple her bir model için farklı fiyatlar da belirlemeyi unutmamış. En düşük model olan alüminyum sport modeli 1299 TL‘den başlayan fiyatlar ile alıcıların beğenisine sunulacak.

Üst seviye modellerin fiyatları ise dudak uçuklatacak cinsten. 18 ayar altından kasası ile 34.000 TL‘den başlayan fiyatları ile 56.000 TL’ye kadar yükseliyor. Fiyatlardaki değişikliklere ürünün malzeme kalitesinden saatin boyutu hatta kayış farklılıkları da etki ediyor.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.