Apple’ın Bahar Etkinliği Erteleniyor! Apple’ın Bahar Etkinliği Erteleniyor!
Apple'ın her sene geleneksel olarak bahar aylarında gerçekleştirdiği etkinlik için geri sayım başladı. Apple’ın Bahar Etkinliği Erteleniyor!

Apple‘ın her sene geleneksel olarak bahar aylarında gerçekleştirdiği etkinlik için geri sayım başladı.

Geçtiğimiz sene 9 Mart tarihinde gerçekleştirdiği etkinlik için bu sene ise 15 Mart 2016 tarihi gösteriliyordu. Ancak Apple‘a yakınlığıyla bilinen bazı kaynaklardan gelen bilgilere göre etkinliğin 21 Mart haftası düzenleneceği belirtiliyor.

Geleneksel olarak haftanın ilk günü ve saat 10:00‘da başlayan etkinlikler için bu sene de aynı mantığı ele alırsak etkinliğin 21 Mart Pazartesi günü yapılacağı belirtiliyor. Ancak başka kaynaklardan gelen bilgilere göre etkinliğin 23 Mart Çarşamba günü yapılacağı söyleniyor.

Apple‘ın bu sene gerçekleştireceği bahar etkinliğinde 4 inç ekran boyutuna sahip iPhone SE ve 9.7 inç ekran boyutuna sahip yeni iPad Pro modelinin tanıtılması bekleniyor. Ayrıca geçtiğimiz sene yeni nesil MacBook modellerinin de tanıtımı yapılmıştı. Bu sene de Mac ailesinden yeni modellerin sahneye çıkması çok şaşırtıcı olmayacaktır.

Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!Özgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü