Baldur’s Gate: Enchanted Edition Android’de çıktı. Baldur’s Gate: Enchanted Edition Android’de çıktı.
90’lı yılların sevilen oyunu Baldur’s Gate klasik oyunun üzerine 400 adet iyileştirme, 3 yeni oynanabilir karakter ile Android 4.0 ve üstü cihazlar için Google... Baldur’s Gate: Enchanted Edition Android’de çıktı.

90’lı yılların sevilen oyunu Baldur’s Gate klasik oyunun üzerine 400 adet iyileştirme, 3 yeni oynanabilir karakter ile Android 4.0 ve üstü cihazlar için Google Play’de yerini aldı. Wild Mage Neera, Rasaadyn Bashir ve Dorn II-Khan’ın oyuna katıldığı bu sürümde her karakter kendi hikayesini ve birkaç saatlik ek oyun süresini ekliyor. Bunun yanı sıra “Black Pits” modu ile 6 saati aşan 15 bölümlük arena modu da oyun severlere sunuluyor. Baldur’sGate’inAndroid satış fiyatı $9.90 olarak açıklandı.

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.