Gmail 5.0, Yahoo ve Outlook Hesaplarına da Bağlanabiliyor Gmail 5.0, Yahoo ve Outlook Hesaplarına da Bağlanabiliyor
Gmail  5.0, Yahoo ve Outlook gibi diğer servisler ile IMAP/Exchange e-posta hesaplarına bağlanabiliyor. En son ortalıkta “.apk”sı dolaşan ürün, Google Play’de bu sıralar yerini alacak... Gmail 5.0, Yahoo ve Outlook Hesaplarına da Bağlanabiliyor

Gmail  5.0, Yahoo ve Outlook gibi diğer servisler ile IMAP/Exchange e-posta hesaplarına bağlanabiliyor. En son ortalıkta “.apk”sı dolaşan ürün, Google Play’de bu sıralar yerini alacak (belki de siz bu haberi okurken almıştır bilemiyoruz).

Bu hesaplarımızı Gmail hesabımıza yönlendirmemize artık gerek yok kısacası. Uygulama, tüm bu hesaplar için bağımsız bir istemci gibi çalışabiliyor artık. Material Design’la gelen yeni Gmail, böylece görsel açıdan Android Lollipop’la aynı dili konuşuyor.

Belki Google Inbox gibi yenilikçi bir ürün değil ama, yeni istemcinin öyle bir amacı da yok zaten. O nedenle fazlasını beklemek anlamsız. Eğer geldiyse Google Play Store’dan kendisini, gelmediyse de Android Police’ten “.apk”sını indirebilirsiniz yeni Gmail’ın.

fragtist-gmail-5Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.