Half-Life’ı Android Wear Saatiniz ile Oynamak İster misiniz? Half-Life’ı Android Wear Saatiniz ile Oynamak İster misiniz?
Dave Bennet bizlere Android Wear Saat üzerinde Half-Life'ı nasıl çalıştırmış olduğunu gösteriyor... Half-Life’ı Android Wear Saatiniz ile Oynamak İster misiniz?

Dave Bennet kendisinin YouTube kanalında yayınladığı video ile bizlere Android Wear Saat üzerinde Half-Life’ı nasıl çalıştırmış olduğunu gösteriyor. Gerçi Android Wear saat üzerinde HL oynamak ne kadar eğlenceli olur orası tartışılır.

Ama geliştiriciler her zaman gerçekten işe yarayacak, kullanılacak geliştirmeler de bulunacaklar diye bir zorunluluk yok. Sırf denemek, sınırları test etmek ve yeniliklere yol açmak amacı ile de geliştirmelerde bulundukları oluyor. İşte HL’yi Android Wear saatte çalıştırma fikri de bu şekilde çıkmış.

Açıkçası videoda da gördüğümüz gibi oldukça ufak olan ekranda oyunu oynamak gerçekten zor. Eğer HL’de nişanıma güveniyorum diyen varsa kendisini Android Wear’da da görmek isteriz.

Dave Bennet’ın yayınlamış olduğu videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.