Hearthstone, League of Explorers’da 5 Gizemli Olay Hearthstone, League of Explorers’da 5 Gizemli Olay
Blizzard yine boş durmamış Hearthstone, League of Explorers'a bir kaç easter egg saklamış! Hearthstone, League of Explorers’da 5 Gizemli Olay

Blizzard‘ın meşhur kart oyunu Hearthstone‘u sanıyorum ki hepiniz en azından bir kere denemişsinizdir. Çılgınlar gibi profesyonel düzeyde oynayan oyuncular olduğu gibi bir o kadar da oyunu eğlencelik düzeyde oynayan oyuncu var.

Bol vakti olan oyuncuların ise Blizzard oyunlarında en eğlenerek yaptıkları iş kazanım (Achievement) kovalamak ve easter eggleri arayıp bulmak olsa gerek.

Disguised Toast youtube kanalı tarafından yayınlanan video’da görüyoruz ki Hearthstone’a son eklenen adventure modu League of Explorers easter egg dolu. Blizzard hepimizin bildiği gibi oyunları içerisine eğlenceli şakalar ve sürprizler doldurmayı pek seviyor. Disguised Toast merak edenler için League of Explorers içerisinde bu easter egg’leri derlemiş. İyi eğlenceler.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.