HONOR MagicWatch 2 Türkiye’de Satışta! HONOR MagicWatch 2 Türkiye’de Satışta!
Yeni giyilebilir ürün HONOR MagicWatch 2 Türkiye’de satışa sunuldu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. HONOR MagicWatch 2 Türkiye’de Satışta!

Yeni HONOR MagicWatch 2 Türkiye’de satışa sunuldu.

Akıllı saat, kullandığı Kirin A1 yonga seti ile 14 güne kadar pil ömrü sunuyor. Sağlıklı yaşam takibi teknolojileriyle gelen MagicWatch 2, kişiselleştirilebiliyor. Saat görünümünü özelleştirme özelliğine sahip HONOR MagicWatch 2, 1299 TL fiyatıyla Vatan Bilgisayar ve Türk Telekom satış kanalları üzerinden teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.

Spor modları

MagicWatch 2, 8 dış ve 7 iç ortam sporu için hedef bazlı takip desteği sunuyor.

Bu 15 ayrı spor modu dışında, başlangıçtan uzman seviyesine kadar 13 profesyonel iç ve dış ortam koşu parkuru desteği de bulunuyor. Akıllı saat, size gerçek zamanlı öneriler de sunabiliyor.

Sağlık takibi

HONOR MagicWatch 2, barındırdığı üç teknoloji ile öne çıkıyor. HUAWEI TruSleep 2.0, uyku ritminizi takip ederek 6 uyku bozukluğu tipini şekilde tespit edebiliyor ve 200’ün üzerinde öneri arasından uygun olanı iletiyor. HUAWEI TruRelax teknolojisi stres seviyenizi tespit ediyor ve nefes egzersizlerini hatırlatıyor. Son olarak HUAWEI TruSeen teknolojisi, nabız atışınızı 7/24 takip ederek normal seviyenin üstünde ya da altında görüldüğünde uyarı gönderiyor.

Ayrıca 50 metreye kadar suya dayanıklılık özelliği olan MagicWatch 2, suyun altında da nabzınızı takip edebiliyor.

Huawei Watch GT 2 ve Huawei FreeBuds 3 İncelemesi

HONOR MagicWatch 2’yi akıllı telefonunuzda HUAWEI Health uygulamasıyla eşleştirerek kişisel sağlık kayıtlarınızı takip edebilirsiniz.

Özellikler

HONOR MagicWatch 2 ile hareket halindeyken Bluetooth üzerinden telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Görüşmeler için telefonunuzdan 150 metreye kadar uzaklıkta olabilirsiniz. Bununla birlikte MagicWatch 2 telefonunuza bağlıyken SMS mesajları, e-postalar, takvim ve diğer tüm bildirimleri ekranda görüntülemeye devam edersiniz. Akıllı saatin Hava Durumu, Alarm, Zamanlayıcı, Telefonumu Bul ve benzeri dahili uygulamaları da bulunuyor.

MagicWatch 2 4 GB’lık dahili hafıza barındırıyor. Bunun 2 GB’lık kısmında dilediğiniz müzikleri depolayarak, 500 şarkıya kadar saklayabilirsiniz.

1.39 inçlik renkli AMOLED dokunmatik ekrana sahip HONOR MagicWatch 2, 46 mm’lik versiyonuyla Türkiye’de satışa sunuldu. Ürünün 42 mm’lik versiyonu ise kısa bir süre sonra satışa sunulacak.

HUAWEI Watch GT 2 42 mm Serisi Kadınların Beğenisine Sunuldu!