HONOR MagicWatch 2’nin Yeni Versiyonu Türkiye’ye Geliyor! HONOR MagicWatch 2’nin Yeni Versiyonu Türkiye’ye Geliyor!
HONOR MagicWatch 2 Türkiye pazarına ilk olarak 46 mm’lik büyük modeliyle girmişti. Şimdi de 42 mm çapındaki yeni model geliyor. HONOR MagicWatch 2’nin Yeni Versiyonu Türkiye’ye Geliyor!

HONOR MagicWatch 2 Türkiye pazarına ilk olarak 46 mm’lik büyük modeliyle girmişti. HONOR şimdi de 42 mm çapındaki yeni modelini kullanıcılarla tanıştırmaya hazırlanıyor.

46 mm’lik versiyonda 14 güne varan pil ömrü sağlayan model, yeni 42 mm’lik daha küçük versiyonda ise 7 güne varan pil ömrü sunuyor.

Ekran ve tasarım

HONOR MagicWatch 2 42 mm, yüksek çözünürlüklü 1,2 inç’lik AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Ekran 390×390 çözünürlük ve 326 PPI piksel yoğunluğu sunuyor. Daha hafif olan 42 mm’lik versiyon, toplamda 29 gramlık bir ağırlığa sahip.

HONOR MagicWatch 2 42 mm, kullanıcılara Akik Siyahı ve Sakura Altını renkleriyle sunulacak.

Fitbit Ürünlerinin Türkiye’deki Yetkili Distribütörü Bilkom Oldu

Spor ve sağlık takibi konusunda 46 mm’lik versiyonun tüm özelliklerini barındıran yeni sürüm, koşu, yürüyüş, bisiklet, triatlon, havuzda yüzme, serbest antrenman ve kürek gibi 8 dış, 7 iç ortam sporu için hedef bazlı takip desteği sunuyor. Bu 15 ayrı spor modu dışında, başlangıçtan uzman seviyesine kadar 13 profesyonel iç ve dış ortam koşu parkuru desteği de geliyor.

Bunlarla birlikte HUAWEI TruSleep 2.0 teknolojisini de barındıran cihaz, uyku kalitenizi takip ederek, uyku kalitesini artırmak için çeşitli önerilerde bulunabiliyor. MagicWatch 2, ayrıca stres seviyenizi ölçebiliyor ve yüksek seviyeler tespit ettiğinde stres düşüren egzersiz önerileri sunabiliyor.

Çok yakında Türkiye’de

HONOR MagicWatch 2 42 mm, çok yakında ülkemizde farklı satış kanalları üzerinden satışa sunulacak.

HONOR Yeni Ürünlerini İspanya’da Tanıttı!