HONOR Yeni Ürünlerini İspanya’da Tanıttı! HONOR Yeni Ürünlerini İspanya’da Tanıttı!
HONOR, yeni teknoloji ve ürünlerini İspanya’dan canlı yayınla tanıttı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. HONOR Yeni Ürünlerini İspanya’da Tanıttı!

HONOR, yeni teknoloji ve ürünlerini İspanya’dan canlı yayınla tanıttı.

Huawei AppGallery yüklü olarak gelen amiral gemisi View 30 Pro, yeni dizüstü bilgisayar serisi MagicBook, güncellenen akıllı saat MagicWatch 2 ve spor odaklı kulaklık Magic Earbuds, teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.

HONOR, yeni ürünlerini tanıttığı basın toplantısında IoT’nin önemini vurguladı. Kirin 990 5G yonga setini ilk defa kullanan amiral gemisi akıllı telefon HONOR View 30 Pro’nun yanı sıra iki yeni dizüstü bilgisayar modeliyle HONOR MagicBook Serisi tanıtıldı. Ayrıca özellikle spor meraklıları için aktif gürültü engelleme özelliğine sahip HONOR Magic Earbuds ve yeni sağlık takibi özellikleriyle güncellenen ve yeni EasyFit kayış opsiyonları eklenen akıllı saat HONOR MagicWatch 2 de global lansmanda duyurulan ürünler arasındaydı.

View 30 Pro

5G teknolojisiyle geliştirilen ve yeni Kirin 990 yonga seti ile güçlendirilen View 30, HONOR’un amiral gemisi telefonu olarak lanse edildi.

LG, 4 Kameralı 2020 K Serisini Tanıttı

Telefon 40 MP Sony IMX600 Ana Kamera, Cine-Lens’li 12 MP Süper Geniş Açılı Kamera ve 8 MP’lik Telefoto Kameraya sahip SuperSensing Üçlü Kamera sistemiyle sunuluyor.

View 30 Pro, ilk önce Rusya’dan başlayarak satışa sunulacak.

MagicBook 14/15

Yeni MagicBook serisi, MagicBook 14 ve 15 olmak üzere iki ayrı modeli barındırıyor. Yeni seriyle birlikte HONOR, ilk defa PC kategorisinde ürün duyurmuş oldu.

Uzay Grisi ve Mistik Gümüş renkleriyle sunulan MagicBook 14, kompakt ve ince bir tasarım barındırıyor. MagicBook 14, tek şarjla 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. 65W’lık hızlı şarjı da Tip-C adaptörüyle sağlıyor.

FullView ekrana sahip olan cihaz, güçlü bir çekirdeğe sahip. Bununla birlikte HONOR akıllı telefonlarla akıllı iletişim özelliği de sunuyor.

Huawei Barselona’da Yeni Ürünlerini Tanıttı!

MagicBook Serisi, klavyede yer alan kamera tuşunun altında gizlenen bir pop-up web kamerası ile geliyor. Kullanıcılar klavyede yer alan kamera tuşuna basarak, pop-up web kamerasının ortaya çıkmasını sağlayabiliyorlar. Bu özellik, kameranın uzaktan ele geçirilmesi ve gözetlenmesine karşı bir koruma olarak düşünülmüş. Parmak izi sensörü barındıran güç tuşu ile de güvenli bir giriş deneyimi sağlanıyor.

MagicBook 14/15 (256 GB), Mart ayının sonunda ilk olarak İngiltere, Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti gibi pazarlarda satışa sunulacak.

MagicWatch 2

HONOR, MagicWatch 2 için özel olarak üretilen EasyFit serisi saat kayışlarını duyurdu. Yeni kayışlar 42 ve 46 mm’lik MagicWatch 2’ye uyumlu olarak sunuluyor. Sekiz yeni renkte görünüm ve farklı malzeme seçenekleriyle yenilenen akıllı saatinizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Floröelastomer malzemede Günışığı Sarısı, Zeytin Yeşili, Mercan Mavisi, Gökyüzü Mavisi, Lila ve Kamelya Pembesi olmak üzere altı farklı renk sunuluyor. Deri kayış için de Harikalar Dünyası Yeşili ve Büyücü Moru seçenekleri mevcut.

EasyFit serisi kayışlar Nisan ayından itibaren tüm dünyada satışa sunulacak.

Ayrıca MagicWatch 2’ye yeni eklenen Kadınlar İçin Periyot Takibi özelliği ise kadınların regl dönemlerini rahatça takip etmelerini, semptomları kaydetmelerini sağlıyor. Ayrıca bir sonraki periyot başlangıcı için gerekli bilgiler sunuyor. Periyot takip takvimi de kullanıcıların tüm verileri bir arada görebilmesini sağlıyor. Kullanıcılar isteğe bağlı şekilde tahmini döngü tarihlerinden önce bildirim de alabiliyorlar.

Fitbit Ürünlerinin Türkiye’deki Yetkili Distribütörü Bilkom Oldu

SpO2 takibi ile de spor meraklıları, antrenman sırasında kandaki oksijen doygunluk seviyesini görüntüleyebiliyorlar.

MagicWatch 2, önümüzdeki Mart ayının sonunda sunulacak güncelleme ile SpO2 takibi yapabiliyor olacak.

Magic Earbuds

HONOR, Hibrit Aktif Gürültü Engelleme teknolojisine sahip Magic Earbuds’ı da tanıttı. Kulaklık, antrenmanlar sırasında kulakta güvenli bir şekilde duruyor. Dahili üçlü mikrofonuyla adaptif gürültü engelleme teknolojisine sahip olan kulaklık, müzikseverler için de 10 mm’lik sürücüye sahip.

Kulaklık İnci Beyazı ve Yumurta Mavisi renkleriyle Nisan ayından itibaren tüm dünyada satışta olacak.

HONOR EMUI 10 Güncelleme Takvimi Açıklandı