HTC’den Bir Acayip Video HTC’den Bir Acayip Video
HTC, dünya çapında sevilen bir telefon üreticisi. Yeni modeli hakkında şu ya da şu gibi haberler bulunan firma, bu sefer de ilginç bir videoyla... HTC’den Bir Acayip Video

HTC, dünya çapında sevilen bir telefon üreticisi. Yeni modeli hakkında şu ya da şu gibi haberler bulunan firma, bu sefer de ilginç bir videoyla karşımıza çıktı.

Bu video, HTC’nin saldırgan bir moda geçtiğini gösteriyor diyebiliriz. Videoda –belki çok ünlüdür, bilemeyeceğim– bir rapper abimiz HTC’yi överken Samsung ve iPhone’u yerin dibine sokuyor. Eyvallah, aynısını Samsung da yaptıMicrosoft da yaptı. Ancak HTC’nin neden bu tür garip bir yol izlediği gerçekten merak konusu. Her şeyi geçtim, halter kaldırıp şınav çeken bir HTC telefon var videoda yahu. Tabi diğer modeller minik bir dumbell’la çalışabiliyorlar sadece. Güçleri ona yetiyor falan. Mükemmel.

İngilizceniz yeterliyse, aşağıdaki röportaja da bakabilirsiniz, zira o video ayrı bir olay. “Plastik telefonları ısıtırsam erir, HTC erimez. Hem ben bazı şarkılarımı HTC’yle kaydediyorum ki!” gibi fantastik beyanatlar mevcut.

Hold the Crown” isimli bir garip rap parçasını aşağıdan izleyebilirsiniz. Cidden acayip ama, değil mi? Biz abartmıyoruz yani.

Buradan da röportajı izleyebilirsiniz.

Kaynak: SlashgearYiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.