Huawei, Galatasaray SK ile Sponsorluk Anlaşmasına Vardı Huawei, Galatasaray SK ile Sponsorluk Anlaşmasına Vardı
Her geçen gün ülkemizde ismini daha çok duyuran dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri çözüm sağlayıcısı Huawei, Galatasaray Spor Kulübü (Galatasaray Sportif A.Ş.) ile... Huawei, Galatasaray SK ile Sponsorluk Anlaşmasına Vardı

Her geçen gün ülkemizde ismini daha çok duyuran dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri çözüm sağlayıcısı Huawei, Galatasaray Spor Kulübü (Galatasaray Sportif A.Ş.) ile forma sponsorluğu için el sıkıştı.

2014-2015 sezonunu kapsayan anlaşma, bu sabah saatlerinde Ali Samiyen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena‘da gerçekleştirildi. İmza törenine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Huawei Türkiye Genel Müdürü Zhao Gang de katıldı.

Anlaşma dahilinde Huawei, önümüzdeki sezon Galatasaray futbol takımının Spor Toto Süper Lig‘de oynayacağı maçlarda forma sponsoru olacak yer alacak (Şampiyonlar Ligi maçlarında sponsor Turkish Airlines olacak). Bunun yanı sıra firma, reklamlarıyla Galatasaray Spor Kulübü’nün web sitesinde, sosyal medya kanallarında ve Türk Telekom Arena‘da da bulunacak.

fragtist-galatasaray-huawei-2

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, sponsorluk anlaşması için düzenlenen imza töreninde şu açıklamalarda bulundu: “Öncü ve uluslararası kimliğiyle bir dünya markası olan, ilklerin ve enlerin takımı Galatasaray Spor Kulübü ile güçlü teknoloji markası Huawei’nin gerçekleştirdiği önemli bir işbirliğine imza atıyoruz. Huawei gibi global markalarla gerçekleştireceğimiz tüm iş ortaklıkları kulübümüzün gerek saha içi gerekse saha dışında büyümesi ve başarılı olmasına yardımcı olacaktır. Bu bağlamda, tüm Huawei ailesine bir kez daha Galatasaray ailesi olarak hoş geldiniz diyorum.

Huawei Türkiye Genel Müdürü Zhao Gang da gerçekleştirilen anlaşmanın küresel çaptaki önemine değinerek şunları söyledi: “Markamızın sadece Türkiye’nin değil, bölgenin ve dünyanın en çok bilinen futbol takımlarından birinin göğsünde yer almasından gurur ve memnuniyet duyuyorum. 1987’de kurulan Huawei, geçen süre içinde 170’in üzerinde ülkede faaliyet gösteren ve yıllık satışları 39 milyar doları aşan dev bir uluslararası şirkete dönüştü. Bu başarıyı elde etmede çalışanlarımızın azmi ve şirketimizin küresel bakış açısı büyük rol oynadı. Futbolda da benzer duyguların başarıyı getirdiğine inanıyoruz ve sonuna kadar destekliyoruz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.