Huawei Mate Xs Kısa Sürede Tükendi! Huawei Mate Xs Kısa Sürede Tükendi!
Huawei’nin kendi online mağazasında sınırlı sayıda satışa çıkarılan Huawei Mate Xs büyük talep gördü ve sadece bir günde tükendi. Huawei Mate Xs Kısa Sürede Tükendi!

Huawei’nin kendi online mağazasında sınırlı sayıda satışa çıkarılan Huawei Mate Xs büyük talep gördü ve sadece bir günde tükendi. Kısa bir süre sonra tekrar Huawei Online Mağazası’nda satışa çıkarılacak olan Mate Xs, akıllı telefon ve tablet modlarında kullanılabiliyor.

Huawei Mate Xs

Mate Xs, yeni mekanik menteşe tasarımı ile etkinleştirilen 8 inç dışa katlanan ekranla FullView deneyimi sunuyor. İlk olarak HUAWEI Mate X’te yer alan Falcon Wing tasarımı, iki modda kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunarken 100’den fazla birbirine kenetlenen parça içeriyor.

Katlanmış haldeki HUAWEI Mate Xs, 6,6 inç ana ekrana ve 6,38 inç ikincil ekrana sahip bir çift ekranlı akıllı telefon moduna geçiyor. Açıldığındaysa 8 inçlik bir tablet haline geliyor.

Multi-tasking

Katlanabilir telefon, iki uygulamanın yan yana görüntülenmesini ve birbiriyle etkileşim kurmasını sağlayan Çoklu Pencere özelliğini destekliyor. Metin, resim ve belgeler kolay bir şekilde aktarılıyor.

Ekranın altında bulunan dock, kullanıcılara hızlı başlatma için uygulamalar atamalarını sağlayan bir alan yaratıyor. İki uygulama aynı anda açık olduğunda, kullanıcılar Yüzen Pencere özelliğini kullanarak üçüncü bir uygulamayı başlatabiliyor.

5G bağlantısı

Mate Xs, dörtlü kamera sistemi ile geliyor. Kenar çubuğu boyunca dikey bir diziye yerleştirilen SuperSensing Leica Quad Kamera sistemi, 40 MP ana kamera, 16 MP ultra geniş açılı kamera, 8 MP telefoto kamera ve 3D Derinlik Algılama Kamerası içeriyor. Kamera sistemi, süper sabit çekimler ve 30X’e kadar hibrit zoom için OIS ve AI Görüntü Sabitleme kombinasyonunu destekliyor. Bununla birlikte kullanıcılar, Mate Xs’i tersine çevirerek ikincil ekranı selfie çekimleri için kullanabiliyorlar.

Samsung Galaxy A51 İncelemesi | S20 Görünümlü Ama Uygun Fiyatlı